Áno, náš internet Netcon je vysoko stabilný a poskytuje Vám stabilné pripojenie, ktoré nie je závislé od počasia.
Naše internetové pripojenie je iné voči ostatným poskytovateľom v tom, že Vám vieme poskytnúť rovnakú rýchlosť surfovania a sťahovania dát, to znamená, že pokiaľ sťahujete viac dát, tak nespomalíme Vaše sťahovanie, ale práve naopak Vaša rýchlosť sa nezmení.
Internetové pripojenie od nás si môžete objednať prostredníctvom nášho kontaktného formulára, alebo objednávkového formulára, ktorý sa nachádza priamo na našej stránke, prípadne na e-mail adrese info@netcon.sk a našej bezplatnej infolinke 0800 221 003.
Áno je možné mať internetové pripojenie od nás bez viazanosti, ale s podmienkou, že si klient zaplatí zavedenie internetového pripojenia v sume 99 Eur.
Internet Netcon Vám naši technici zapoja od objednania do 24 hodín.
Áno, ak si chcete objednať internetové pripojenie od nás, nemusíte nikam chodiť. Stačí ak nás kontaktujete prostredníctvom nášho kontaktného alebo priamo objednávkového formulára, ktorý sa nachádza priamo na našej stránke, prípadne na e-mail adrese info@netcon.sk a našej bezplatnej infolinke 0800 221 003.
Naše pripojenie je veľmi spoľahlivé a nie je závislé od počtu pripojených zariadení.
Ak príde k výpadku internetu, kontaktujte nás prosím na e-mail adrese info@netcon.sk, alebo na našej bezplatnej infolinke 0800 221 003 a v čo najkratšom čase sa pokúsime Váš problém vyriešiť.
Ak sa presťahujete na inú adresu, stačí ak nás kontaktujete a my Vám internetové pripojenie prenesieme na novú adresu.
Výhoda je, že náš internet je dostupný kdekoľvek v danej lokalite, to znamená, že nemusíte mať dotiahnutú prípojku cez kábel na Váš pozemok, ale pritom môžete využívať rovnaké rýchlosti ako pri optickom internete.
Internet Netcon môžete platiť mesačne, štvrťročne, alebo ročne prostredníctvom faktúry, ktorú Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu. Úhradu faktúry môžete zrealizovať prostredníctvom prevodu na náš účet, alebo v hotovosti na našej predajni.