Internet Banka

ak hľadáte lacné a spoľahlivé pripojenie k internetu, ste na správnom mieste

Aj v obci Banka je teraz dostupný náš neobmedzený internet s rýchlosťou optiky Netcon. Jeho inštalácia je jednoduchá a nepotrebujete k nej ani pevnú link. Náš internet je bezdrôtový, čo znamená, že počiatočná investícia je minimálna.

Stante sa aj Vy naším spokojným zákazníkom už dnes

Pridajte sa aj vy k zástupu spokojných klientov internetu Netcon a vychutávajte si všetky výhody, ktoré Vám toto pripojenie ponúka. U nás nebudete platiť za pripojenie, ktoré je nestabilné a v prípade prihlásenia viac užívateľov sa viditeľne spomalí jeho rýchlosť ako u niektorých providerov. U Nás máte garantovanú rýchlosť podľa zvoleného balíčka a neobmedzené dáta po celú dobu využívania služby. Ponuka platí aj v obci Banka.

Ponúkame rôzne vysokorýchlostné bezdrôtové internetové balíky pre vašu domácnosť

Či už surfujete, kontrolujete e-maily alebo streamuje hudbu, Netcon internet vám dáva všetko, čo potrebujete na využitie vášho času stráveného online v pohodlí vášho domova. Naša sieť spája vašu rodinu s neobmedzenými informáciami, zábavou a sociálnymi médiami. Stále viac sa online svet stáva súčasťou všetkého, čo robíme. Vďaka našej bezdrôtovej rezidenčnej službe vám môžeme dodať rýchlosť až 100 Mbit/s priamo do vášho domova. Táto technológia je schopná poskytovať čistý vysokorýchlostný prístup k internetu, a to najmä do lokalít kde nie je k dispozícii optika.

Podporte svoje podnikanie kvalitným internetovým pripojením

Udržiavať si kontak s klientami nikdy nebolo také jednoduché ako v dnešnej internetovej dobe. Každá firma potrebuje byť dostupná pre svojho klienta, vždy keď si to vyžaduje a to sa nedá so slabým a nestabilným internetovým pripojením. Netcon ponúka aj firmám v obci Banka neobmedzené možnosti pripojenia s najvyššou rýchlosťou. Ak Vás naše služby oslovili, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku na mieru presne pre Vašu firmu. Rozšírte svoje podnikanie aj do online priestoru a podporte svoj biznis stabilným internetom.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre bezdrôtové pripojenie?

Jedná sa o riešenie pre všetky prípady, v ktorých je potrebné rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu, ale položenie káblov jednoducho neprichádza do úvahy. Pri porovnaní nákladov na bezdrôtové spojenie s nákladmi na optické vlákno ponúka bezdrôtová technológia vždy značné úspory. Aby ste mohli využívať túto službu, potrebujete len anténu a vnútorný prijímač, ktorý naši zamestnanci nainštalujú vo vašom objekte po prehliadke priamo na mieste. Bez skrytých poplatov alebo mesačného prenájmu zariadení. Inštalácia a router je od nás zadarmo.

Ako sa pripojiť k internetu Netcon

Ak máte záujem o naše služby, jednoducho vyplňte objednávkový formulár na našej stránke a vyberte si balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám s objednávkou pomôžeme. Po vytvorení objednávky Vás do 24 hodín náš technik pripojí a môžete využívať naše služby už nasledovný deň.