Internet Biely Kostol

rozbehnite to v sieti naplno s jedným z našich vychytaných internetových balíčkov bez limitu

Vieme, že to čo chcete, je rýchle a stabilné pripojenie k internetu. Preto je práve rýchlosť a stabilita našej siete našim hlavným cieľom. Netcon ponúka v obci Biely Kostol a jej okolí kvalitné, vysokorýchlostné a technologicky vyspelé pripojenie, a to za priateľné ceny.

Starostlivosť, stabilita a ľahká dostupnosť

Každý má svoje odlišné potreby a predstavy o kvalitnom internetovom pripojení v Bielom Kostole. Určite však nestojíte o pomalý internet. Neplaťte svojmu súčasnému providerovi až 16,6 euro mesačne za rýchlosť surfovania iba 15 Mbit/s. Vy platíte, a preto za to očakávate kvalitu, zodpovedajúcu starostlivosť, stabilitu a ľahkú dostupnosť. A Netcon vám presne taký internet na doma alebo do firmy zaistí aj vo vašej obci.

Vysokorýchlostné pripojenie k internetu pre domácnosti za priaznivú cenu

Pripojenie k nášmu internetu v Bielom Kostole je riešené cez stabilnú bezdrôtovú technológiu s rýchlosťou optiky. Klientom touto technológiou ponúkame vysoké zdieľané rýchlosti reálne až 100Mbit/s, neobmedzene bez limitu dát. Ako pri pevnej linke, tak i vzduchom vedenom internetu dostanete k využívaniu kvalitné pripojenie, ktoré hravo zvládne požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov. Budete tak môcť sledovať HD filmy bez sekania, usporadúvať konferenčné hovory bez dlhé odozvy či hrať náročné hry bez obavy o spadnutie systému a stratení cenných herných hodín. Môže ho naraz využívať každý člen rodiny a stále pôjde na “hladký” chod bez akéhokoľvek sekania či zbytočných časových prieťahov.

Spoľahlivé pripojenie pre firemných zákazníkov

Na to, aby mohla menšia, či väčšia firma bez problémov fungovať, musí mať okrem viacero iných náležitostí, zabezpečené aj optimálne internetové pripojenie. Základným parametrom firemného internetu v Bielom Kostole je bezpochyby rýchlosť prenášaných dát, či už smerom k užívateľovi, alebo naopak. Seriózny, etablovaný poskytovateľ internetového signálu by mal totiž svojmu zákazníkovi dôkladne zabezpečiť ochranu jeho súkromných, či firemných údajov, nastaviť teda firemnú sieť podľa posledných bezpečnostných opatrení a byť mu k dispozícii v prípade mimoriadnej situácie. To všetko vám náš internet od Netconu poskytne.

Ako funguje technológia bezdrôtového pripojenia?

Donedávna bol najviac využívaný pevný internet, doba sa však zjednodušuje a s ňou aj spôsob, akým sa k sieti pripájame. S pevnou sieťou sa však spájajú aj viaceré nevýhody ako napríklad v niektorých budovách bolo veľmi náročné viesť káble. Finančne náročné môže byť aj položenie kábla vo voľnom priestranstve. Bezdrôtové pripojenie sa tak stalo rovnocenným nástupcom najrozšírenejšieho spôsobu internetového pripojenia. Je to technológia, vďaka ktorej sa možno pripojiť k internetu kdekoľvek, kde poskytovateľ vysiela signál.

Ako sa stať naším klientom?

Naša sieť je bez výpadkov s plnou rýchlosťou, ktorej nemožno konkurovať. Internetové pripojenie obdržíte do 24h od objednania služieb. Stačí nám zavolať alebo vyplniť online formulár s vašimi údajmi a ďalší pracovný deň môžete očakávať telefonát nášho pracovníka, ktorý si s vami dohodne všetko potrebné. Náš technik, vám následne nainštaluje pripojenie k internetu do 24 hodín od spracovania objednávky.