Internet Bínovce

užívajte si naplno výhody kvalitného a spoľahlivého internetového pripojenia

Internet sa stal základnou požiadavkou každodenného života a používatelia dnes požadujú rýchle a spoľahlivé spojenie bez starostí. Naše bezdrôtové pripojenie je jedinečná služba, ktorá poskytuje vysokorýchlostný prístup k internetu v Bínovciach a iných vidieckych oblastiach v okolí Trnavy, kde je internet s nízkou rýchlosťou alebo kde nebola doposiaľ zavedená optická sieť.

Máme zaujímavé možnosti pripojenia pre domácnosti aj pre firemných zákazníkov

Je vaše pripojenie k internetu drahé alebo pomalé? Nie ste spokojní s kvalitou? Nepostačuje vám rýchlosť surfovania 20 Mbit/s za cenu 19,6 eura mesačne? V našej ponuke máme zaujímavé možnosti pripojenia k internetu v Bínovciach pre domácnosti aj pre firemných zákazníkov za priaznivé ceny. S Netconom dosiahnete rýchlosť až 100 Mbit/s.

Aj vaša domácnosť si zaslúži niečo lepšie

S naším internetom sa môžete zbaviť zbytočných káblov a pokryjete svoju domácnosť spoľahlivým bezdrôtovým internetom v Bínovciach, ktorý môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach. Surfujte na svojich obľúbených stránkach, sledujte nové videoklipy, alebo filmy, počúvajte hudbu, hrajte online hry, zdieľajte svoje zážitky z dovolenky s rodinou, alebo priateľmi. S naším internetom nie ste ničím obmedzení. Všetko pôjde na 100%. Vyskúšajte ho a posúďte sami!

Rozhýbte svoje podnikanie s Netconom

Mnohým firmám nie je vždy umožnené, aby mali optické káble zavedené do svojich budov z rôznych dôvodov, či už kvôli stavebným obmedzeniam alebo vzdialenosti. Rovnako sa môže pri zavádzaní optického internetu stať, že sa vyskytujú problémy pri výkopových prácach, a potom môže byť vaša firma obmedzená vo svojej činnosti a dokonca môže stratiť prístup k dátam. S Netconom sa však takýchto problémov nemusíte obávať, pretože zapojenie je jednoduché. A naviac sme pomohli mnohým našim zákazníkom dosiahnuť vysoké zisky produktivity tým, že sme im poskytli rýchlosti, ktoré boli predtým nemysliteľné.

Aké výhody prináša náš internet?

Pripojenie je riešené jednoduchou inštaláciou, ktorá zahŕňa montáž antény na strechu, balkón alebo inú vonkajšiu časť domu a zapojenie wifi routera, ktorý ďalej umožní pripojiť viac zariadení (väčší počet PC alebo notebookov, smart TV, smartphone, tablet a ďalšie zariadenia). Výhody bezdrôtovej technológie v porovnaní s jej optickým konkurentom spočívajú predovšetkým v nízkych počiatočných nákladoch na realizáciu pripojenia. Na rozdiel od vlákien je zavedenie rýchle a nenáročné.

Ako užívať výhody internetu od Netconu?

S nami budete mať istotu, že vaše pripojenie k internetu bude fungovať. Neváhajte nás osloviť a využiť naše služby. Stačí ak overíte dostupnosť Netconu vo vašej lokalite, vyberiete si niektorí z ponúkaných balíčkov a vyplníte náš kontaktný formulár, ktorý odošlete. Po odoslaní vašej objednávky budete v pracovných dňoch do pár hodín od vytvorenia objednávky kontaktovaný naším technikom a dohodnete si čas inštalácie. Do 24 hodín od kontaktovania naším pracovníkom sa môžete pohodlne usadiť a naplno objavovať možnosti našej siete.