Internet Bohdanovce nad Trnavou

spoľahlivé vysokorýchlostné riešenie pre váš dom alebo kanceláriu

Poskytujeme neobmedzený vysokorýchlostný internet porovnateľný s optikou aj pre vidiecke oblasti v okrese Trnava. Sme jedným z najlepších regionálnych providerov pre váš domov alebo podnik. Nenašli ste takého internetového poskytovateľa v Bohdanovciach nad Trnavou, ktorý by spĺňal vaše náročné požiadavky? Máme pre vás dobrú správu. Aj do obce Bohdanovce nad Trnavou zavítal Netcon, s ktorým budete určite spokojní.

Zdá sa vám, že internetové služby od vášho súčasného poskytovateľa sú drahé?

Život na dedine má svoje výhody, ale s týmito výhodami prichádzajú aj dve výrazné nevýhody, a to pomalé možnosti surfovania, prípadne ešte u vás nezaviedli optické siete. Nájdenie stabilného, rýchleho regionálneho internetového poskytovateľa v Bohdanovciach nad Trnavou môže byť ako hľadanie ihly v kope sena. Odteraz však nemusíte mať hlavu v smútku, pretože Netcon vám zabezpečí lepšiu cenu a kvalitnejšie služby, ako ste mali doteraz za cenu 43,6 eura mesačne s rýchlosťou 100 mbits/s.

Dostupné pripojenie do siete pre domácnosti

Ak používate internet každý deň, sledujte niekoľko videí a sťahujete si alebo streamujte obsah z webu, mali by ste zvážiť spoľahlivú spoločnosť, ktorý ponúka oveľa rýchlejšie možnosti sťahovania. Budete potrebovať rýchle a stabilné pripojenie, aby ste mohli sledovať videá vo vysokej kvalite, alebo ak budete používať viacero zariadení v domácnosti naraz. Netcon je najlepším riešením pre vašu rodinu. Doprajte vašim najbližším všetky vymoženosti bezdrôtového internetu v Bohdanovciach nad Trnavou, ktorý sa vyrovná optike a je aj cenovo dostupný. Zákazník u nás neplatí na rozdiel od konkurenčných služieb horibilné sumy za porovnateľnú alebo dokonca vyššiu rýchlosť. Našou snahou je poskytnúť kvalitné a zároveň cenovo dostupné služby.

Ponuka bezdrôtového pripojenia pre stredné a veľké firmy

Rovnako aj pre firmy je rýchly a spoľahlivý internet nepostrádateľným nástrojom pre každodennú prevádzku – od videokonferencií, školení zamestnancov až po veľké sťahovanie súborov. Pre firemných zákazníkov je dôležitá stála vysoká rýchlosť (priepustnosť) a stabilita pripojenia po celých 24 hodín. Udržiavajte svoju firmu prepojenú a produktívnu s rýchlou a spoľahlivou sieťou Netcon.

Výhody technológie bez akýchkoľvek káblov

Káblový internet sa opiera hlavne o štandardné koaxiálne káblové trate, ktoré boli pôvodne spustené na poskytovanie televíznych služieb. Jedná sa síce o jednu z najobľúbenejších možností pre rezidenčných aj firemných zákazníkov, ale v kritických hodinách môže byť rýchlosť pomalšia, pretože šírka pásma je zdieľaná medzi používateľmi v okolí. Optické vlákna si zase vyžadujú náročnú inštaláciu zahŕňajúcu výkopové práce. Ideálnym riešením je preto naša bezdrôtová sieť, ktorá zodpovedá kvalite optiky a nevyžaduje zdĺhavú inštaláciu.

Vyberte si jeden z našich balíčkov a odošlite objednávku

Je to také jednoduché! Stačí ak si vyberiete internetový balíček, ktorý vám najviac vyhovuje a vyplníte online formulár na našej stránke. V pracovných dňoch vás bude následne kontaktovať náš technik, s ktorým si dohodnete zapojenie internetu a prekonzultujete s ním vaše požiadavky. Do 24 hodín od objednávky vám zabezpečíme inštaláciu. Zavolajte nám a porozprávajte sa z jedným z našich odborníkov ešte dnes.