Internet Bučany

privádzame stabilný a rýchly internet až k vám domov

Pre obec Bučany sme pripravili výhodnú ponuku, z ktorej si vyberie či už bežný užívatel pre svoju domácnosť, alebo firemný klient pre pripojenie do siete internet za najlepšiu cenu. Neobmedzené a stabilné internetové pripojenie z ponuky Netcon dostupné už aj v obci Bučany.

Internet s rýchlosťou optiky dostupný kdekoľvek

Vidiecke oblasti narozdiel od miest a predmestí častokrát nemajú dostupné rovnaké možnosti internetového pripojenia. Narozdiel od miest a predmestí sú dediny čsstokrát bez kvalitného internetového pokrytia. Preto aj do obce Bučany prichádza provider Netcon, ktorý prináša bezdrôtový internet novej generáci s rýchlosťami až do 100Mbit/s a to aj v tých častiach kde bol rýchly internet doteraz len predstavou. Netcon prináša rýchlosť optiky aj v tých častiach obce Bučany, kde nie je pripojenie na optickú sieť možné.

Rýchle pripojenie k internetu pre Vašu domácnosť

Našou prioritou je poskytovať rýchly a stabilný internet v Trnave a okolí, cenovo dostupný pre každú domácnosť. Optický internet nie je kvôli vysokej cene uloženia optických káblov najlepším riešením. Okrem toho, že optické káble uľahčujú rýchlejší prenos dát, sú tiež veľmi jemné. Pri rekonštrukcii budov, konštrukcii alebo opätovnom pripojení sú tieto káble náchylnejšie na poškodenie než tradičné káble. Bezdrôtové pripojenie má výhodu v tom, že nie ste odkázaní na káblové vedenia. Nemusíte platiť 200€ za vybudovanie optickej prípojky ku Vám domov. Pripojenie do našej siete trvá len chvílu a technici ku Vám prídu do 24 hodín od objednávky. Užite si aj vy stabilné pripojenie od providera Netcon aj v obci Bučany.

Výhodné balíčky internetu pre každú firmu

Nech už podnikáte v akomkoľvek segmente, bez spoľahlivého partnera v oblasti telekomunikácií sa dnes nepohnete. Výber vhodného providera je preto absolútne kľúčový. Ak chcete ostať v kontakte s klientmi nepretržite a využívať stabilné pripojenie pre vašu firmu, ste na správnom mieste. Pre firemných zákazníkov v obci Bučany zostavíme ponuku presne na mieru a už sa Vám nikdy nestane, že Vaša firma ostane bez internetu z dôvodu poveternostných vplyvov ako to je pri iných poskyovateľoch.

Výhody internetu Netcon

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou hlavne na dedinách, kde optický internet nie je zatiaľ dostupný. Aj v takýchto lokalitách Vám vieme poskytnúť najrýchlejšie pripojenie do siete internet za bezkonkurenčné ceny. Stabilnú sieť využijete kedykoľvek, či už chcete posielať maily, surfovať po internete, pozerať videá alebo hrať online hry. Doba pokročila a možnosti telekomunikačných firiem sú oveľa väčšie ako koedysi. Tak prečo ostávať pri providerovi, ktorý vám účtuje za rýchlosť 15Mbit/s poplatok 30€ mesačne, keď u nás možete mať rýchlosť až 60Mbit/s za 23,90€ mesačne?

Netcon si objednáte za pár minút

Pripojenie Vám zrealizujeme kompletne na kľúč. Stačí si vybrať z ponúkaných balíčkov, ktorý bude presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Potom už len vyplníte náš online formulár. Už 24 hodín od kontaktovania naším technikom môžete náš bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky naplno využívať.