Internet Dolné Dubové

rozbehnite to v sieti naplno s jedným z našich vychytaných internetových balíčkov bez limitu

Počet občanov ktorým poskytujeme naše služby v obci Dolné Dubové stále rastie. Pridajte sa k nim aj vy a využite výhody z ponuky Netcon. Už zajtra môžete čerpať internetové pripojenie s rýchlosťou až 100Mbit/s či už vo vašej domácnosti alebo firme. Ak Vás prestalo baviť platiť svojmu aktuálnemu providerovi za nestabilný internet u nás si prídete na svoje. Netcon Vám prináša riešenie, ktoré Vám ulahčí život a dopraje množstvo nových zážitkov s kvalitným pripojením v našej sieti.

Rýchle pripojenie a ľahká dostupnosť

To, že žijete na dedine nemusí ovplyvniť kvalitu služieb, ktorá Vám bude poskytovaná. Aj keď optický internet nie je dostupný vo Všetkých lokalitách, môžete mať stabilné a rýchle pripojenie. Netcon využíva najmodernejšiu technológiu bezdrôtového pripojenia do siete internet. Nie je potrebná rozkopávka prípojky ako pri optike. S nami sa môžete pripojiť vzduchov kdekoľvek v obci Dolné Dubové aj Vy. Inštalácia je do 24 hodín a vybrať si môžete z ponuky našich balíčkov urobených na mieru pre každého klienta, či už v rodinnom dome alebo na firmu. Ponúkame rýchle bezdrôtové pripojenie, z ktorého už Vám nebudú pribúdať šediny a vrásky z rozčúlenia nad stabilitou siete.

Vysokorýchlostné pripojenie na internet dostupné pre každého

Každý z nás považuje internet za každodennú samozrejmosť a požaduje aby jeho pripojenie na bezproblémové fungovanie bolo rýchle a kvalitné. Netcon Vám prináša najmodernejšie telekomunikačné riešenie pre rodinné domy a firemných klientov. Bezdrôtová technológia novej generácie poskytuje rýchlosti optického internetu už aj v obci Dolné Dubové za bezkonkurenčné ceny. Či už chcete surfovať po internete, sledovať online filmy alebo sťahovať hry či iné dáta, s neobmedzeným internetom Netcon môžete fungovať s rýchlosťami až 100Mbit/s. Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky.

Spoľahlivé pripojenie na mieru pre firemných zákazníkov

Na to, aby mohla menšia, či väčšia firma bez problémov fungovať, musí mať okrem viacero iných náležitostí, zabezpečené aj optimálne internetové pripojenie. Ak chcete so svojimi klientami komunikovať vysokou rýchlosťou, bez výpadkov a so stabilným pripojením 24 hodín denne, najlepšia voľba pre Vás je bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100Mbit za sekundu z ponuky Netcon. S nami sa Vám už nestane, že by ste prišli o dôležité dáta.

Prečo si vybrať bezdrôtové pripojenie

Donedávna bol najviac využívaný pevný internet, doba sa však zjednodušuje a s ňou aj spôsob, akým sa k sieti pripájame. S optickou sieťou sa však spájajú aj viaceré nevýhody, kde hlavnou je malé pokrytie a nedostatok lokalít s možnosťou pripojenia. Finančne náročné môže byť aj položenie kábla vo voľnom priestranstve. Bezdrôtové pripojenie sa tak stalo rovnocenným nástupcom najrozšírenejšieho spôsobu internetového pripojenia. Vďaka tejto technológii sa môžete pripojiť vzduchom kdekoľvek, kde provider poskytuje signál.

Ako sa stať naším klientom internetu Netcon?

Naša sieť je bez výpadkov s plnou rýchlosťou, ktorej nemožno konkurovať. Internetové pripojenie Vám nainštalujeme do 24h od objednania služieb. Stačí zavolať alebo vyplniť online formulár a ďalší pracovný deň môžete očakávať nášho technika, ktorý vám nainštaluje pripojenie k internetu do 24 hodín od spracovania objednávky.