Internet Horné Orešany

váš miestny poskytovateľ internetu

Spoľahlivé pripojenie k internetu 24 hodín denne,s rýchlosťou optiky bez potreby zložitej inštalácie. Platíte len pevný mesačný paušál a pre zapojenie nie je potrebné mať pevnú linku. Netcon poskytuje vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie k sieti aj v Horných Orešanoch.

Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom

Kvalitných služieb Netconu už využíva veľa domácností a firiem v trnavskom kraji. Oproti iným službám konkurenčných firiem, za ktoré zaplatíte napríklad 14 euro mesačne len za rýchlosť 30 Mbit/s, tak šetríme vaše peniaze a zároveň získavate kvalitnejšie služby. Pridajte sa aj vy k zástupu našich spokojných klientov a vyskúšajte náš internet v Horných Orešanoch!

Pripojte sa vo vašej domácnosti k spoľahlivému internetu za rozumnú cenu

Ak hľadáte dostupný internet v Horných Orešanoch, určite chcete, aby takéto pripojenie bolo stabilné a spoľahlivé. V Horných Orešanoch pôsobia najrôznejší poskytovatelia internetového pripojenia, avšak len niektorí vám môžu ponúknuť lacný bezdrôtový internet, ktorý by bol dostatočne kvalitný. Je preto dobré zvoliť Netcon, ktorý je v súčasnej dobe tým najlepším, čo si môžete priať. Naša služba umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k nespočetným možnostiam ako je konverzácia online prostredníctvom webových kamier, sťahovanie fotografií, videí, filmov, prenos multimediálnych aplikácií v reálnom čase, sledovanie online televízie, či napr. hranie online hier.

Garantované pripojenie pre firmy

Byť neustále v kontakte so zákazníkmi, obchodnými partnermi či získavanie informácií je v dnešnom svete považované za nutnosť pre každú firmu. Pre firmy a zákazníkov s tými najvyššími nárokmi na spoľahlivosť a rýchlosť internetového pripojenia v Horných Orešanoch pripravíme profesionálne riešenie založené na najmodernejších a najkvalitnejších technológiách na mieru.

Poskytujeme rýchle pripojenie k internetu cez bezdrôtovú technológiu

Je to druh pripojenia k internetu označovaný ako internet vzduchom alebo tiež bezdrôtový internet. Jedná sa o pripojenie bez pevnej linky. Vzhľadom k hustej sieti našich vysielačov vykonávame toto pripojenie na krátke vzdialenosti, čo nám umožňuje poskytovať spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie. K tejto technológii je potrebné využiť strechu vášho domu, kde umiestnime prijímaciu anténu, z ktorej potom zvedie kábel do vášho bytu a WiFi routeru. Vďaka použitej pokročilej technológii základňových staníc poskytujeme kvalitné a spoľahlivé služby s vysokou dostupnosťou. Slabinami optiky oproti našej bezdrôtovej sieti sú najmä obmedzená dostupnosť tejto možnosti pripojenia a náročná inštalácia.

Pripojiť sa k nám je tak jednoduché

Pokiaľ máte záujem o naše služby, tak najprv zistite dostupnosť signálu vo vašej lokalite a následne vyplňte online formulár na našej stránke. Po obdržaní objednávky vás bude kontaktovať niektorí z našich pracovníkov, s ktorým si dohodnete inštaláciu. Do 24 hodín od objednania služby môžete využívať spoľahlivé pripojenie k internetu s rýchlosťou optiky.