Internet Hrnčiarovce nad Parnou

užite si spoľahlivé, rýchle a neobmedzené pripojenie k internetu v našej bezdrôtovej sieti

Netcon ponúka v obci Hrnčiarovce nad Parnou a jej okolí kvalitné, vysokorýchlostné a technologicky vyspelé pripojenie, a to za veľmi férové ceny. Pripojení môžete byť vo veľmi krátkom čase, stačí len zavolať, prípadne vyplniť objednávku priamo na týchto stránkach.

Kvalitné internetové pripojenie za priaznivé ceny

Potrebujete naozaj kvalitné internetové pripojenie v Hrnčiarovciach nad Parnou? Nie ste spokojní s kvalitou či cenou svojho existujúceho providera, ktorému platíte 20 euro mesačne za rýchlosť surfovania 10240 kbit/s? Optická sieť je dostupná iba vo vybraných lokalitách, zato pokrytie bezdrôtovým signálom je dostupné aj vo vašej obci.

Objednajte si Netcon pre vašu domácnosť

Internet od Netconu je stabilným a výkonným bezdrôtovým pripojením s rýchlosťou optiky, ktoré hravo zvláda surfovanie, e-mailovanie, hranie hier, prezeranie sociálnych sietí alebo sledovanie videí na YouTube. Proste všetko, čo od internetu očakávate pre potreby vašej domácnosti. Surfujte až s rýchlosťou 100 Mbit/s, ak si však nevyberiete inak. Pomer rýchlosti si totiž upravíte podľa aktuálnej potreby.

Spoľahlivý internet pre vašu firmu

Neviete si podnikanie bez prístupu k internetu ani predstaviť? Stabilné a rýchle pripojenie vás udrží nepretržite online. Pripojte vašu firmu, organizáciu či obec k vysokokapacitnej bezdrôtovej sieti pre maximálnu rýchlosť a stabilitu.

Výhody bezdrôtovej siete oproti optike

Zákazníkom ponúkame možnosť prístupu na internet v Hrnčiarovciach nad Parnou pomocou bezdrôtovej technológie. Táto technológia zaručuje kvalitné pripojenie bez náhodných výpadkov, a ktoré sa navyše neruší s inými vysielačmi a lepšie odoláva rozmarom počasia. Preto je naša sieť stabilnejšia. Zriadenie je jednoduché a spočíva len v montáži antény nutnej pre príjem signálu a prístupového bodu (routeru). Vďaka vysokej kvalite pripojenia sa vám internet nebude sekať a za slabú hodinku si stiahnete celovečerný film alebo napríklad 4 cédečka. Tiež môžete hrať online hry bez strachu z obávaného zamrznutia. Bezdrôtová sieť je oproti optike jednoduchá na inštaláciu, zatiaľ čo optické vlákna si vyžadujú vysoké investičné náklady a výstavba je tiež časovo náročná.

Čo sa stane až dokončím objednávku vybraného balíčka?

Využite niektorý z našich výhodných balíčkov a kúpte si kvalitné internetové pripojenie do vašej domácnosti alebo firmy. Vyberať si môžete zo štyroch rýchlostných balíčkov, určených pre rodinné domy a sídla firiem. Overte si dostupnosť nášho internetu aj vo vašej lokalite a po vyplnení online formulára na našej stránke vás bude v blízkej dobe kontaktovať náš operátor, ktorý s vami dohodne čas návštevy technika, ktorý vykoná inštaláciu internetu v Hrnčiarovciach nad Parnou.