Internet Košolná

dostupná a rýchla bezdrôtová sieť už aj vo vašej obci

Ak stále hľadáte jedného z najrýchlejších poskytovateľov internetu v Košolnej, môžeme vám pomôcť. Aj vo vašej obci objavte možnosti rýchlej a stabilnej siete, ktorá sa môže porovnávať s kvalitou optiky, a navyše je aj cenovo výhodná. Poskytujeme rýchle a cenovo dostupné bezdrôtové riešenia pre každého.

Internet od Netconu je naozaj iný

Rýchly internet je v súčasnosti horúcou komoditou, ale pre mnohých zákazníkov je to frustrujúce keď ich sieť nedosahuje takú kvalitu, akú im pred zavedením sľuboval iný poskytovateľ, ktorý za cenu 32,86 eura dodáva iba rýchlosť 50 Mbit/s. Zatiaľ čo rýchlosti surfovania v mnohých veľkých mestách dosahujú až 100 Mbit/s a väčšina predmestí má rýchle káblové spojenie, vidiecke oblasti stále zaostávajú. Pokiaľ ide o technológie, priemerná rýchlosť pripojenia neustále stúpa, preto už dnes môžete mať aj vy vysokorýchlostný bezdrôtový internet v Košolnej.

Internet s rýchlosťou optiky pre domácnosti

Ponúkame bezdrôtovú technológiu do vašich domácností s rýchlosťou až do 100Mbit/s, navyše s možnosťou neobmedzených dát a výrazne rýchlejšou odozvu oproti mobilnému internetu. Môžete tak neobmedzene surfovať, hrať, pozerať videá alebo live TV, a rovnako sa môžete bezdrôtovo pripojiť k viacerým zariadeniam prostredníctvom našej výkonnej siete. Medzi službami poskytovanými masívnymi korporáciami a našimi nie je naozaj žiadny rozdiel.

Rýchle a stabilné pripojenie pre vašu firmu

Netcon je potenciálnym riešením v prípade ak, chcete ako firma získať oveľa väčšiu rýchlosť bez toho, aby museli čakať na zavedenie novej kabeláže do svojej oblasti. Náš bezdrôtový internet je ideálnym riešením pre vašu firmu, pretože je veľmi spoľahlivou technológiou a môže poskytnúť alternatívu k vláknu.

Aké výhody okrem rýchlosti získate s bezdrôtovým pripojením?

Zatiaľ čo väčšina domácich a obchodných užívateľov sa spolieha na káblové internetové pripojenie v Košolnej, dochádza k rastúcemu pohybu smerom k bezdrôtovým pripojeniam. Optické vlákno je náročnejšie na inštaláciu. V mnohých prípadoch je nutné inštalovať novú kabeláž, najmä v prípade prenajatých okruhov. To môže byť rušivé, finančne náročnejšie a vyžaduje to vykonanie stavebných prác. Netcon je však ľahko inštalovateľný. Na rozdiel od satelitov, kde je potrebná rušivá anténa, bezdrôtové pripojenie vyžaduje len malú anténu, ktorá je namontovaná na streche alebo vonkajšej stene budovy. Riešenie, ktoré ponúkame je vhodné v oblastiach, kde by inštalácia káblov bola nepraktická.

Rýchla a dostupná sieť jednoducho ešte dnes

Zavolajte nám alebo pošlite žiadosť prostredníctvom online formulára na tejto stránke, kde zadáte vaše kontaktné údaje. Počas pracovných dní vás bude kontaktovať náš technik, ktorý s vami prekonzultuje vaše požiadavky a odpovie na akékoľvek otázky, ktoré máte. Do 24 hodín od objednania môžete naplno využívať výhody nášho bezdrôtového internetu.