Internet Krupá – Potôčky

privádzame stabilný a rýchly internet až k vám domov

Pre obec Krupá – časť Potôčky pripravil provider Netcon výhodnú ponuku, z ktorej si vyberie či už bežný užívatel pre svoju domácnosť, alebo firemný klient pre pripojenie do siete internet za najrozumnejšiu cenu. Neobmedzené a stabilné internetové pripojenie z ponuky Netcon dostupné už v časti Potôčky pri Trnave.

Optické rýchlosti a internet dostupný okamžite

Vidiecke oblasti narozdiel od miest a predmestí nemajú dostupné kvalitné internetové pripojenie. Oproti mestám sú dediny častokrát bez kvalitného internetového pokrytia. Preto aj do obce Krupá časť Potôčky prichádza provider Netcon, ktorý prináša bezdrôtový internet novej generáci s rýchlosťami až do 100Mbit/s a to aj v tých častiach kde bol rýchly internet doteraz nepripojiteľný. Netcon ponúka stabilné bezdrôtové pripojenie na internet s optickými rýchlosťami aj na miestach, kde je optický internet len budúcnosťou.

Najrýchlejšie pripojenie k internetu to je Netcon

Našou prioritou je poskytovať rýchly a stabilný internet v Trnave a okolí, cenovo dostupný pre každú domácnosť. Optický internet nie je kvôli vysokej cene uloženia optických káblov najlepším riešením. Okrem toho, že optické káble uľahčujú rýchlejší prenos dát, sú tiež veľmi jemné. Pri rekonštrukcii budov, konštrukcii alebo opätovnom pripojení sú tieto káble náchylnejšie na poškodenie než tradičné káble. Bezdrôtové pripojenie má výhodu v tom, že nie ste odkázaní na káblové vedenia. Nemusíte platiť 200€ za vybudovanie optickej prípojky ku Vám domov. Pripojenie do našej siete trvá naozaj krátko a technici ku Vám prídu do 24 hodín od objednávky. Užite si aj vy stabilné pripojenie od providera Netcon aj v časti Krupá – Potôčky.

Stabilné pripojenie pre firemných klientov za super ceny

Podnikanie v dnešnej dobre jednoznačne vyžaduje pripojenie do siete internet. Bez spoľahlivého partnera v oblasti telekomunikácií sa dnes nepohnete. Výber vhodného providera je preto absolútne kľúčový. Ak chcete ostať v kontakte s klientmi nepretržite a využívať stabilné pripojenie pre vašu firmu, ste na správnom mieste. Pre firemných zákazníkov v obci Potôčky zostavíme ponuku presne na mieru a už sa Vám nikdy nestane, že Vaša firma ostane bez internetu z dôvodu poveternostných vplyvov ako to je pri iných poskyovateľoch. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame Vám vieme zabezpečiť stabilné pripojenie počas celého dňa bez obmedzení. U nás sa Vám už nestane, že sa internet po prečerpaní spomalí alebo nepôjde vôbec. Ak ste firemný klient v oblasti nášho internetového pokrytia neváhajte nás kontaktovať telefonicky a my Vám zostavíme špeciálnu ponuku presne na mieru za tie najlepšie ceny v Trnave a okolí.

Výhody internetu na doma od spoločnosti Netcon

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou hlavne na dedinách, kde optický internet nie je zatiaľ dostupný. Aj v takýchto lokalitách Vám vieme poskytnúť najrýchlejšie pripojenie do siete internet za bezkonkurenčné ceny. Stabilnú sieť využijete kedykoľvek, či už chcete posielať maily, surfovať po internete, pozerať videá alebo hrať online hry. Doba pokročila a možnosti telekomunikačných firiem sú oveľa väčšie ako koedysi. Tak prečo ostávať pri providerovi, ktorý vám účtuje za rýchlosť 15Mbit/s poplatok 30€ mesačne, keď u nás možete mať rýchlosť až 60Mbit/s za 23,90€ mesačne?

Netcon si objednáte za pár minút

Pripojenie Vám zrealizujeme kompletne na kľúč. Stačí si vybrať z ponúkaných balíčkov, ktorý bude presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Potom už len vyplníte náš online formulár. Už 24 hodín od kontaktovania naším technikom môžete náš bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky naplno využívať doma či vo firme v lokalite Krupá – Potôčky.