Internet Modranka

privádzame stabilný a rýchly internet až k vám domov

Technológia, ktorou možno domov priviesť internet, už dospela do novej generácie. Konečne sa môžete aj v Modranke pripojiť na internet o poznanie rýchlejšie. Staňte sa preto našim zákazníkom už teraz a pripojte sa najmodernejšou bezdrôtovou technológiou.

Ponúkame prenosové rýchlosti v desiatkach megabitov za sekundu

Nečakajte pri pomalom internete v Modranke s rýchlosťou iba 40 Mbit/s za 20 euro mesačne a využívajte vyššiu rýchlosť a lepšie ceny vďaka najmodernejšej bezdrôtovej technológii už teraz. Naše najnovšie vysielače, ktoré sú k vám ešte bližšie, umožňujú prenosové rýchlosti v desiatkach megabitov za sekundu. Radi vám poskytneme za veľmi dobrých podmienok rýchle a kvalitné pripojenie k internetu pre celú vašu domácnosť alebo firmu.

Pripojte vašu domácnosť bez zbytočných káblov

Ponúkame kvalitné pripojenie vašej domácnosti k internetu pomocou najmodernejších mikrovlnných technológií. Široká škála balíčkov, kvalitná technická podpora a veľmi priaznivá cena uspokojí požiadavky náročných užívateľov aj bežných zákazníkov. Netcon je určený na bežné surfovanie, sťahovanie filmov aj hranie online hier.

Firemné pripojenie k bezdrôtovému internetu

Zabezpečujeme spoľahlivé pripojenie pre firmy s rýchlosťou optického internetu v Modranke. Pre pripojenie využívame najmodernejšie mikrovlnné technológie. Výhoda, ktorú firmy získavajú s pripojením od Netconu je kompletné portfólio služieb. Či už hľadáte len spoľahlivé pripojenie k internetu alebo dodávateľa sieťového riešenia, sme tu pre váš biznis. Komplexný balíček služieb, ktoré môžeme dodať dohromady, vám ušetrí čas aj peniaze.

Netconom je rýchlejší a spoľahlivejší spôsob pripojenia k internetu

Bezdrôtová sieť nevyžaduje prítomnosť žiadnych káblov ako je to napríklad u optického internetu. Táto technológia je preto oproti optike jednoduchá na inštaláciu, zatiaľ čo optické vlákna si vyžadujú vysoké investičné náklady a výstavba je tiež časovo náročná. Internetová konektivita je do domu privedená obvykle bezdrôtovo. Na strechu domu umiestnime anténu a privedieme kábel až k vášmu počítaču. Ak chcete pripojiť notebook bezdrôtovo, je potrebné využiť wifi router, ktorý ďalej umožní pripojiť viac zariadení (väčší počet PC alebo notebookov, smart TV, smartphone, tablet a ďalšie zariadenia).

Ako sa stať odberateľom bezdrôtovej siete Netcon?

Vyberte si balíček internetu, ktorý vám najviac vyhovuje, potom vyplňte vaše kontaktné údaje do online formulára, aby sme sa s vami vedeli spojiť. Potom čakajte na kontaktovanie naším technikom, s ktorým sa dohodnete na inštalácii. Vlny internetu od nás si môžete užívať už 24 hodín od objednania.