Internet Piešťany

užívajte si naplno výhody kvalitného a spoľahlivého internetového pripojenia

Internet sa stal základnou požiadavkou každodenného života a používatelia dnes požadujú rýchle a spoľahlivé spojenie bez starostí. Naše bezdrôtové pripojenie je jedinečná služba, ktorá poskytuje vysokorýchlostný prístup k internetu od teraz už aj v Piešťanoch.

Ponúkame zaujímavé možnosti pripojenia pre domácnosti aj pre firemných zákazníkov

Je vaše pripojenie k internetu drahé alebo pomalé? Nie ste spokojní s kvalitou ponúkaných služieb? Nepostačuje vám rýchlosť surfovania 20 Mbit/s za cenu 19,6 eura mesačne? V našej ponuke máme zaujímavé možnosti pripojenia k internetu v meste Peišťany pre domácnosti aj pre firemných zákazníkov za priaznivé ceny. S Netconom dosiahnete rýchlosť až 100 Mbit/s, neobmedzené služby, či garantované rýchlosti.

Naši klienti si zaslúžia to najlepšie

S naším internetom sa môžete zbaviť zbytočných káblov a pokryjete svoju domácnosť spoľahlivým bezdrôtovým internetom v meste Piešťany, ktorý môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach. Surfujte na svojich obľúbených stránkach, sledujte nové videoklipy, alebo filmy, počúvajte hudbu, hrajte online hry, či rýchlo a jednoducho zdieľajte svoje zážitky z dovolenky s rodinou, alebo priateľmi. S naším internetom nie ste ničím obmedzení. Už sa nemusíte trápiť opakovanými výpadkami

Rozhýbte svoje podnikanie s Netconom

Mnohým firmám nie je vždy umožnené, aby mali optické káble zavedené do svojich budov z rôznych dôvodov, či už kvôli stavebným obmedzeniam alebo vzdialenosti. Rovnako sa môže pri zavádzaní optického internetu stať, že sa vyskytujú problémy pri výkopových prácach, a potom môže byť vaša firma obmedzená vo svojej činnosti a dokonca môže stratiť prístup k dátam. Provider Netcon prináša oveľa jednoduchšiu a bezpečnejšiu alternatívu internetového pripojenia pre klientov v meste Piešťany. Najmodernejšie zariadenia na prenos telekomunikačných dát bezdrôtovou technológiou ochránia vaše podnikanie a zabezpečia stabilné a neobmedzené pripojenie na internet. Ako plus sme pomohli mnohým našim zákazníkom dosiahnuť vysoké zisky produktivity tým, že sme im poskytli rýchlosti, ktoré boli predtým nemysliteľné. Buďte v kontakte so svojimi klientami vďaka internetu Netcon dostupnom už aj v meste Piešťany.

Aké výhody prináša náš nový internet?

Pripojenie je riešené jednoduchou inštaláciou, ktorá zahŕňa montáž antény na strechu, balkón, či inú vonkajšiu časť domu a pripojenie wifi routera, ktorý ďalej umožní pripojiť viac zariadení. Na jeden router môžete pripojiť bezdrôtovo až desať zariadení. Výhody bezdrôtovej technológie v porovnaní s jej optickým konkurentom spočívajú predovšetkým v nízkych počiatočných nákladoch na realizáciu pripojenia. Na rozdiel od optických vlákien je zavedenie rýchle a nenáročné.

Ako si zriadiť pripojenie k internetu v meste Piešťany?

S nami budete mať istotu, že po pripojení k internetu Vás už nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenia. Neváhajte nás osloviť a využiť naše služby. Stačí ak overíte dostupnosť Netconu vo vašej lokalite, vyberiete si niektorí z ponúkaných balíčkov a vyplníte náš kontaktný formulár, ktorý odošlete. Po odoslaní vašej objednávky budete v pracovných dňoch do pár hodín od vytvorenia objednávky kontaktovaný naším technikom a dohodnete si čas inštalácie. Do 24 hodín od kontaktovania naším pracovníkom sa môžete pohodlne usadiť a naplno objavovať možnosti našej siete.