Internet Šelpice

privádzame stabilný a rýchly internet až k vám domov

Pre domácnosti a firmy sme pripravili pomerne širokú ponuku internetových balíčkov, z ktorých si celkom určite vyberie ako bežný užívateľ, ktorý internet v Šelpiciach využíva len občas, tak aj náročnejšie zákazník, využívajúci ho k práci aj zábave. Netcon je stabilným a výkonným bezdrôtovým pripojením porovnateľný s optikou, ktorý je dostupný v obci Šelpice za priaznivú cenu.

Lepšie telekomunikačné riešenia pre vás

Bývate na dedine alebo v mieste, kde nie je dostupné optické pripojenie? Prípadne ste obmedzení možnosťami ako získať spoľahlivé internetové pripojenie v Šelpiciach? Alebo nie ste spokojný so svojou súčasnou sieťou za cenu 18 euro mesačne s rýchlosťou iba 25600 kb/s? Máme pre vás riešenie – prejdite k nám a získajte pre svoju domácnosť alebo firmu lepšie služby. Prechod k nám je jednoduchý, takže každému, kto má čo i len najmenšie výhrady k cene alebo k službám sa oplatí pozrieť, či nenájde nejakú lepšiu ponuku.

Rýchle pripojenie k internetu pre domácich zákazníkov

Hlavné zameranie našej spoločnosti je poskytovanie kvalitného a cenovo dostupného pripojenia k internetu v Šelpiciach pre zákazníkov z domáceho sektora. Bezdrôtová technológia, ktorú dnes využíva mnoho domácností, a preto aj vo vašej rodine si môžete dopriať rýchle pripojenie pri sledovaní online filmov v reálnom čase bez zdĺhavého nahrávania, a rovnako ho oceníte ak posielate alebo sťahujete veľké množstvá dát.

Internetové produkty aj pre firmy

Nech už podnikáte v akomkoľvek segmente, bez spoľahlivého partnera v oblasti telekomunikácií sa dnes nepohnete. Výber vhodného providera je preto absolútne kľúčový. Okrem domáceho internetu môžete od nás dostať aj služby ušité na mieru pre vašu firmu. Poskytujeme stabilné a bezpečné internetové pripojenie určené pre špecifické potreby vašej firmy.

Výhody použitia bezdrôtového pripojenia

Optický internet nie je kvôli vysokej cene uloženia optických káblov najlepším riešením. Okrem toho, že optické káble uľahčujú rýchlejší prenos dát, sú tiež veľmi jemné. Pri rekonštrukcii budov, konštrukcii alebo opätovnom pripojení sú tieto káble náchylnejšie na poškodenie než tradičné káble. Bezdrôtové pripojenie má výhodu v tom, že nie ste odkázaní na káblové vedenia prevádzkovateľov. To oceníte predovšetkým na dedine.

Netcon si objednáte jednoducho aj online

Pripojenie Vám zrealizujeme kompletne na kľúč. Stačí si vybrať z ponúkaných balíčkov, ktorý bude presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Potom už len vyplníte náš online formulár a budete čakať na telefonát od nášho technika, s ktorým sa dohodnete na podrobnostiach o pripojení. Už 24 hodín od kontaktovania naším technikom môžete náš bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky naplno využívať.