Internet Slovenská Nová Ves

dostupná a rýchla optická sieť už aj vo Vašej obci

Spoľahlivé optické pripojenie od Netcon je dostupné aj v obci Slovenská Nová Ves. Neobmedzujte sa pomalými rýchlosťami bezdrôtového internetu, alebo drahými službami a poplatkami lokálnych providerov. U nás môžete pre Vašu firmu získať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s bez skrytých háčikov a so symbolickým zriaďovacím poplatkom. Kvalitný klientský servis, stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna a férové ceny.

Najlepšia voľba vo Vašej lokalite

Vysokorýchlostné optické pripojenie je k dispozícii už aj v obci Slovenská Nová Ves. Získajte neobmedzené pripojenie prostredníctvom optického vlákna so stabilnými rýchlosťami. Netcon zabezpečuje zriadenie pripojenia za symbolickú sumu – narozdiel od iných providerov, ktorí poplatky za inštaláciu vyčíslujú v stovkách.

Stabilné pripojenie pre Vaše podnikanie

Neplaťte vysoké paušály za pomalé rýchlosti starej bezdrôtovej technológie a pripojte sa k našej optickej sieti. Stabilné a spoľahlivé internetové pripojenie v Slovenskej Novej Vsi je Netcon. Stačí si vybrať z balíkov služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje, alebo nás kontaktovať – radi vypracujeme pripojenie na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Firemné riešenia na mieru

Okrem stabilných rýchlostí, kvalitnej servisnej podpory a nízkycj cien Vám ponúkame aj poradenstvo pri zostavovaní pripojenia podľa špecifických potrieb Vašej firmy. Našim firemným klientom ponúkame rozumné a výhodné riešenia pripojenia aj v Slovenskej Novej Vsi a okolí. Rýchlosť optiky bez starostí to je internet od Netcon. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku pripojenia na mieru, vrátane infraštruktúry a hardvéru presne podľa Vašich požiadaviek.

Zaujala Vás naša ponuka?

Naši zamestnanci Vám na telefónnej linke radi poskytnú ďalšie informácie o možnostiach internetového pripojenia vo vašej lokalite. Už do niekoľkých dní od objednávky s Vami dohodneme termín inštalácie na zriadenie služieb podľa vášho výberu. Pripojenie si môžete jednoducho objednať aj online – stačí ak vyplníte náš online formulár a my sa postaráme o všetko ostatné. Na základe vyplnených údajov Vás bude kontaktovať náš technik, s ktorým sa dohodnete na termíne obhliadky, inštalácie alebo vám objasní dodatočné otázky.