Internet Smolenice

s nami získate rýchly a stabilný internet na kvalitnej bezdrôtovej sieti za bezkonkurenčnú cenu

Vysokorýchlostné pripojenie k internetu od Netconu je odteraz dostupné aj vo vašej obci, kde nie je možnosť pripojenia k optike. My vám ponúkame jednoduchú a časovo nenáročnú inštaláciu a vysokú spoľahlivosť a dostupnosť signálu. To všetko vždy za priaznivú cenu. Náš internet v Smoleniciach nesklame ani užívateľov s vysokými nárokmi pre domácnosti alebo firmy.

S Netconom sa pomalej rýchlosti nemusíte obávať

Platíte vášmu súčasnému providerovi za internet v Smoleniciach 9,9 eura mesačne a máte rýchlosť surfovania len 4 Mbit/s? S Netconom sa pomalej rýchlosti nemusíte obávať. Hlavné zameranie našej spoločnosti je poskytovanie kvalitného a cenovo dostupného pripojenia k internetu pre zákazníkov z domáceho sektora, ale aj pre firmy a živnostníkov. Naše služby sú na úrovni. Ponúkame vám riešenie presne podľa vašich požiadaviek a potrieb, stačí si len vybrať z našich štyroch balíčkov.

Rýchly internet pre vašu domácnosť, ktorý nepadá

Hľadáte internetové pripojenie v Smoleniciach s rýchlosťou optiky pre vašu domácnosť, na ktoré sa môžete 100% spoľahnúť? My vám zaručíme stabilnú a kvalitnú sieť za akéhokoľvek počasia a v akejkoľvek situácii. Ani nebudete musieť riešiť, koľko dát ste stiahli alebo odoslali pri sťahovaní filmov, pozeraní videí alebo hraní online hier. Pripojte sa, kdekoľvek doma chcete. Náš internet k vám dostaneme pomocou bezdrôtového prenosu, ktorý zachytí anténa u vás doma. Vyberte si z našej ponuky balíčkov a my vám garantujeme najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Vaša firma sa bez internetu od Netconu nezaobíde

Je pre vás stabilita a kvalita pripojenia na prvom mieste? Spoľahlivé telekomunikačné služby sú predpokladom rozvoja a úspechu každej firmy. Spoločnosť Netcon vám preto ponúka pripojenie k internetu pre vašu firmu alebo organizáciu na najvyššej možnej úrovni. Do vašej firmy zavedieme vysokokapacitné garantovanú linku kvalitnou bezdrôtovou technológiou. Pripojenie k internetu do vašej firmy je riešené úplne individuálne a samozrejmosťou je nepretržitý monitoring a dohľad našich zamestnancov nad bezproblémovým fungovaním internetu vo vašej firme.

Prečo si vybrať internet od nás?

Vývoj v sieťových odvetviach ide rýchlo vpred, preto neustále investujeme do najnovší technológií v našej bezdrôtovej sieti. Zhrnuté a podčiarknuté, u bezdrôtového pripojenia prostredníctvom našej technológie sa môžete tešiť na bezproblémovú inštaláciu, vysokú rýchlosť prenosu a jednoduchú rozšíriteľnosť. Pripojenie nového zariadenia k sieti je maximálne rýchle bez ohľadu na to, či sa jedná o stolný počítač, alebo napríklad tabliet. Kladné body zbiera bezdrôtové pripojenie oproti ostatným druhom sietí tiež za voľnosť, ktorú používateľom pri využívaní internetu poskytuje. Na rozdiel od kábla môžete byť pri práci či zábave v pohybe. Chcete byť online na záhrade? Chcete zostať pripojení pri prechádzaní z jednej kancelárie do druhej? Stačí mať dostatočne silný signál. Jednoducho, pre mnoho užívateľov je ideálnym riešením, a preto neváhajte a objavte jeho výhody aj vy!

Ako prebieha pripojenie k našej sieti?

Jednoducho nás kontaktujte jedným z uvedených spôsobov – telefonicky alebo vyplnením online formulára. Následne sa vám v pracovných dňoch ozve náš technik a dohodne si s vami samotnú realizáciu. Bezdrôtové prípojky realizujeme pomocou antény umiestnenej za oknom alebo na streche do 24 hodín od objednávky.