Internet Špačince

rýchlejší a stabilnejší internet pre každého

Nemáte v obľube káble alebo optiku k vám ešte nezaviedli a chcete rýchly a spoľahlivý internet v Špačinciach? V tom prípade je bezdrôtové pripojenie k internetu tou pravou voľbou pre vás. Poďte si vybrať z veľkého množstva našej ponuky výhodných balíčkov.

Sme lepší než konkurencia

Už vás nebavia neustále výpadky, máte pomalý internet s rýchlosťou surfovania 50 Mbit/s za 25,6 eura mesačne? Okrem toho ste nespokojní s neprofesionálnou starostlivosťou o vás ako o zákazníka? Ako jeden z mála lokálnych poskytovateľov pripojenia pôsobiaci v trnavskom okrese disponujeme pripojením v rýchlosti až 100 Mbit/s, čo Vám zaručuje naozaj rýchly internet v Špačinciach.

Výhody bezdrôtového internetu na doma

Aj za pomoci našich služieb si budete môcť vychutnávať rýchle surfovanie a sťahovanie dát v pohodlí domova. Netcon ponúka kvalitnú technológiu na doma, chatu či kamkoľvek inam. Medzi hlavné výhody pripojenia patrí nízka cena, vysoká rýchlosť pri surfovaní, pozeraní videí alebo TV online a garantovaná stabilita.

Ponúkame služby aj pre firmy

Rýchle, spoľahlivé, stabilné a lacné. Také má byť ideálne internetové pripojenie v Špačinciach pre firmy. Zabezpečíme vám kvalitnú sieť s rýchlosťou optiky, pričom vaša spoločnosť získa pripojením možnosť rýchlej, kvalitnej, efektívnej a stabilnej komunikácie. A naviac sme pomohli mnohým našim zákazníkom dosiahnuť vysoké zisky produktivity tým, že sme im poskytli rýchlosti, ktoré boli predtým nemysliteľné.

Prečo využívať práve bezdrôtové pripojenie?

Bezdrôtové pripojenie pomocou technológie je dnes veľmi rozšírené a populárne. V súčasnosti je neustále pripojenie počítaču a iných zariadení k internetu štandardom. Donedávna bolo najbežnejšou formou pripojenia pomocou ADSL, doba sa však zjednodušuje a s ňou aj spôsob, akým sa k sieti pripájame. V minulosti hral kábel jasný prím hneď z niekoľkých dôvodov. Oproti iným pripojením bolo ADSL lacnejšie, ale pomalšie vďaka malej priepustnosti dát. S týmto pripojením sa však viaže aj niekoľko menej príjemných faktov. Napríklad v pamiatkovo chránených budovách bolo veľmi náročné viesť káble. Finančne náročné môže byť aj položenie kábla vo voľnom priestranstve. Trh volá po zjednodušení a mobilite a bezdrôtové pripojenie sa stalo populárnym aj vďaka tomu že začalo ponúkať rýchlosti optiky.

Ako sa stať naším zákazníkom?

V prípade že chcete využívať naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne vyberieme tú najideálnejšie ponuku bezdrôtového pripojenia na mieru vašim potrebám. Kúpte si internet na doma alebo pre váš biznis ešte dnes. Najskôr vyplňte náš online formulár a čakajte na kontaktovanie naším technikom, s ktorým sa dohodnete na inštalácii, a ktorý vám tiež objasní vaše otázky. Výhody našej bezdrôtovej siete tak môžete využívať už 24 hodín od objednania.