Internet Suchá nad Parnou

dostupná a rýchla bezdrôtová sieť už aj vo vašej obci

Komfortné, spoľahlivé a rýchle pripojenie k internetu v Suchej nad Parnou pre domácnosti i firmy. Ponúkame vám internet po bezdrôtovej sieti v oblastiach, kam optická sieť nedosiahne. Sme miestna firma, ktorá pozná vaše požiadavky a potreby. Poznáme miestne prostredie a dokážeme vám tak ponúknuť to najlepšie riešenie na mieru.

Poskytneme vám tie najlepšie služby vo vašej lokalite

Hovoríte, že už ste vyskúšali snáď všetkých poskytovateľov v okolí? Vášmu súčasnému poskytovateľovi platíte pravidelne 16 euro za rýchlosť 20 Mbit/s? To isté sme si povedali aj my a rozhodli sme sa ukázať vám, že internet nemusí byť len synonymom pre nespoľahlivú a pomalú službu, tak ako doteraz u veľkej väčšiny našej konkurencie. Internet totiž môže byť dobrý. Taký aký si ho predstavujete. A preto je tu Netcon.

Užite si pripojenie vo vašej domácnosti, ktoré funguje jednoducho

Trvalo pracujeme na tom, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytovať vyššiu pridanú hodnotu, a aby sme boli v kvalite a obsahu služieb o krok pred konkurenciou. S naším spoľahlivým a vysokorýchlostným internetom v Suchej nad Parnou môžete vo vašej domácnosti pripojiť všetky svoje zariadenia a vychutnať si neuveriteľné rýchlosti surfovania – až 100 Mbit/s! Či už ste hráčom, máte rád Netflix alebo len používate internet pre sociálne médiá a e-mail, máme taký internetový balík, ktorý vyhovuje vašim potrebám a potrebám vašich blízkych.

Stabilné, spoľahlivé a rýchle pripojenie bez limitov aj pre vašu firmu

Poskytnite svojmu podniku spoľahlivý internet, ktorý vyhovuje vašim špecifickým potrebám. Ponúkame profesionálne riešenie pripojenia vašej firmy, ktoré nie je obmedzené časom ani množstvom prenesených dát, pomocou modernej bezdrôtovej technológie. Netcon je ideálny pre vašu firmu a váš biznis.

Aké sú výhody bezdrôtovej technológie?

Netcon je vhodný pre lokality mimo pokrytia optickou alebo káblovou sieťou. Pripojenie k internetu na bezdrôtovej sieti (podobne ako Wi-Fi) funguje na princípe prenosu dát vzduchom. Táto technológia umožňuje lacné, ale pritom stabilné rýchle pripojenie všade tam, kde nie je dostupná optická internetová sieť. Bezdrôtovou sieťou tak pokrývame aj tie najmenšie dedinky a používame len tie najmodernejšie zariadenia zaručujúce najkvalitnejší signál. Naše vysielače internetového signálu aj prijímače (klientske jednotky) spĺňajú najnáročnejšie kritériá súčasného trhu.

Zaujal vás internet od Netconu?

Na našej telefónnej linke vám poskytneme informácie o možnostiach internetového pripojenia vo vašej lokalite aj vybavíme vašu objednávku na zriadenie služieb podľa vášho výberu. Rovnako stačí ak vyplníte náš online formulár a my sa postaráme o všetko ostatné. Na základe vyplnených údajov vás bude kontaktovať náš technik, s ktorým sa dohodnete na termíne obhliadky, inštalácie alebo vám objasní dodatočné otázky.