Internet Trnava

ak hľadáte lacné a spoľahlivé pripojenie k internetu, ste na správnom mieste

Bez ohľadu na to, či ide o streaming videa s vysokým rozlíšením, hranie online hier, prezeranie sociálnych sietí alebo sťahovanie mobilných aplikácií, náš svet závisí od rýchlosti internetu. Ak chcete zabezpečiť nepretržitú a optimalizovanú rýchlosť, objednajte si náš internet pre Trnavu a okolie.

Surfovať za výhodných podmienok môžete vo vašej domácnosti i vo firme

Už vás nebaví platiť vášmu súčasnému providerovi sumu až 28 euro mesačne len za chabú rýchlosť 24 Mbit/s? S nami si nemusíte robiť starosti s tým, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Dbáme na to, aby sme svojim zákazníkom ponúkli nielen kvalitný internet v Trnave dostupný v celej šírke pokrytia, ale i férové ceny. S Netconom môžete surfovať za výhodných podmienok vo vašej domácnosti i vo firme.

Ponúkame rôzne vysokorýchlostné bezdrôtové internetové balíky pre vašu domácnosť

Či už surfujete, kontrolujete e-maily alebo streamuje hudbu, Netcon internet vám dáva všetko, čo potrebujete na využitie vášho času stráveného online v pohodlí vášho domova. Naša sieť spája vašu rodinu s neobmedzenými informáciami, zábavou a sociálnymi médiami. Stále viac sa online svet stáva súčasťou všetkého, čo robíme. Vďaka našej bezdrôtovej rezidenčnej službe vám môžeme dodať rýchlosť až 100 Mbit/s priamo do vášho domova. Táto technológia je schopná poskytovať čistý vysokorýchlostný prístup k internetu, a to najmä do lokalít kde nie je k dispozícii optika.

Objavte možnosti bezdrôtovej technológie pre vaše podnikanie

Vyberte si Netcon pre spoľahlivé, flexibilné, rýchle a bezpečné obchodné internetové pripojenie v Trnave. Ponúkame bezdrôtové internetové služby prispôsobené potrebám malých a stredných podnikov. Káblové internetové spoločnosti zriedka dodávajú rýchlosť, ktorú pôvodne sľúbili, čo vedie k preťaženiu siete a nespokojným zákazníkom. V porovnaní s káblovými internetovými službami a tradičnými telekomunikačnými internetovými službami poskytujeme rýchlejšie spojenie. Náš internet je ideálny pre plynulý priebeh obchodných operácií a rovnako je zameraný na splnenie vašich neustále narastajúcich dátových potrieb.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre bezdrôtové pripojenie?

Jedná sa o riešenie pre všetky prípady, v ktorých je potrebné rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu, ale položenie káblov jednoducho neprichádza do úvahy. Pri porovnaní nákladov na bezdrôtové spojenie s nákladmi na optické vlákno ponúka bezdrôtová technológia vždy značné úspory. Navyše, doba inštalácie na zavedenie nového vlákna trvá mesiace alebo dokonca dlhšie. Aby ste mohli využívať túto službu, potrebujete len anténu a vnútorný prijímač, ktorý naši zamestnanci nainštalujú vo vašom objekte po prehliadke priamo na mieste.

Ako vytvoriť objednávku

Potrebujete internet na prácu alebo zábavu? Vyberte si z prehľadných balíčkov internetového pripojenia, ktorý vám najlepšie sadne. Potom vyplňte náš online formulár a potvrďte objednávku. Do pár hodín od vytvorenia vašej objednávky vás bude v pracovných dňoch kontaktovať náš technik, ktorý sa s vami dohodne na realizácii pripojenia. Do jedného dňa od spracovania vašej objednávky vám kompletne zabezpečíme pripojenie k bezdrôtovému internetu s rýchlosťou optiky.