Internet Trstín

spoľahlivé bezdrôtové pripojenie ideálne pre rodinné domy alebo firmy, v oblastiach kde nie je dostupná optická sieť

Predstavujeme vám bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky v Trstíne. Konečne si aj vo vašej obci môžete dopriať lepší internet ako ste mali doteraz, navyše ak bývate v oblastiach kde nie sú dostupné optické siete. Staráme sa o to, aby naši klienti mali vždy lepšie služby ako u konkurencie. A postaráme sa aj o vás – s Netconom nikdy nezostanete offline.

Staráme sa o to, aby naši klienti mali vždy lepšie služby

Nie ste spokojní so svojím dodávateľom internetového pripojenia, ktorému platíte pravidelne každý mesiac až 25 euro za rýchlosť sťahovania len 25600 kb/s? Prečo však platiť za internet viac, než je nutné? Netcon vám poskytne internetové pripojenie v Trstíne pre vašu domácnosť aj kanceláriu s neuveriteľnou rýchlosťou až 100 Mbit/s, a to za sumu, ktorá je tomu adekvátna, a nie je nadhodnotená. Navyše poznáme dobre miestne podmienky a zvyklosti. Komunikačnú sieť neustále modernizujeme a zvyšujeme jej kapacitu a spoľahlivosť a budeme v tom aj naďalej pokračovať.

Vaša domácnosť sa bez spoľahlivého a rýchleho internetu nezaobíde

Bezdrôtová technológia umožňuje rýchly prenos informácií, ktoré potrebujete pre fungovanie vašej domácnosti. Posielajte rodinné fotky z dovolenky, spríjemňujte si čas hudbou, pozeraním videí a surfujte na obľúbených stránkach bez akéhokoľvek obmedzení v pohodlí vášho domova. Internet v Trstíne od Netconu môže doma využívať celá vaša rodina zároveň.

Internetové služby pre vašu firmu

Bez dôkladnej komunikácie s celým svetom a spoľahlivého pohybu dát vo vnútri firmy si už dnes budovanie úspešnej značky nevieme predstaviť. Máme pre vás zaujímavú ponuku internetu pre napredovanie a rozvoj vašej firmy, vrátane servisu, ktorý vám poskytneme na najvyššej profesionálnej úrovni. Uvedomujeme si širokú ponuku služieb v oblasti telekomunikácií, našou konkurenčnou výhodou je profesionalita!

Výhod internetu od Netconu

U ADSL / VDSL a káblového internetu je najčastejší problém s nízkou rýchlosťou uploadu (problémy so spoznajú napríklad pri odosielaní väčších mailov alebo fotiek), tiež s malým pokrytím a problémy v prípade nekvalitnej kabeláže, ktorá bola väčšinou inštalovaná pred desiatkami rokov. My využívame moderné bezdrôtové technológie, ktoré sa nerušia s inými vysielačmi a lepšie odolávajú rozmarom počasia. Preto je naša bezdrôtová sieť stabilnejšia a v dnešnej dobe poskytuje rýchlosti optiky. Signál vysielame z centrálneho vysielača až do vašej prijímacej antény – prístupového bodu. Anténu umiestnime na vhodné miesto – na strechu alebo za okno. Kábel z antény potom povedie rovno do počítača či domáceho Wi-Fi routeru. Jedinou podmienkou úspešného fungovania je priama viditeľnosť medzi anténou a centrálnym vysielačom. Kvalita bezdrôtovej siete je však v porovnaní s ADSL prípojkou výrazne lepšia.

Ako sa stať odberateľom internetu od Netconu?

Ponúkame niekoľko variantov pripojenia k internetu a radi vám pomôžeme vybrať ten, ktorý pre vás bude najvhodnejší. Využite jednoduchý kontaktný formulár na našej stránke, vyplňte ho a odošlite. Potom už len v pohodlí vášho domova čakajte na kontaktovanie naším technikom, s ktorým si dohodnete inštaláciu. Do jedného dňa od objednávky sa môžete tešiť na váš nový internet.