Internet Zeleneč

získajte spoľahlivé a cenovo výhodné vysokorýchlostné pripojenie k internetu, ktoré splní vaše očakávania

Počet občanov z okresu Trnava, ktorí využívajú náš rýchly a lacný prístup k internetu, neustále rastie. Preto neváhajte a pripojte sa k naším spokojným zákazníkom aj v obci Zeleneč. Netcon poskytuje vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie k sieti internet v Zeleneči a okolí.

Stabilný internet s rýchlosťou optiky, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Napriek tomu, že väčšina obyvateľov Slovenska má prístup k rýchlemu internetovému pripojeniu, desaťtisíce obyvateľov, ktorí bývajú hlavne na vidieku, nemajú takú možnosť, a sú tak ochudobnení o kvalitné internetové pripojenie. Už nemusíte platiť mesačne až 19,6 eura iba za rýchlosť surfovania 40 Mbit/s, pretože my vám ponúkame viac. Orientujeme sa na pripojenie domácností, celých bytových domov i firemných zákazníkov. Vyberte si z našej ponuky výhodných balíčkov v závislosti na tom, či chcete posielať maily, zdieľať multimédiá, alebo sťahovať veľké súbory.

Pripojte sa doma s notebookom bezdrôtovo

Netcon je charakteristický svoju veľkou kapacitou prenosu dát, zvuku, hlasu a obrazov, a rovnako je synonymom pohodlného používaním internetu v Zeleneči. Umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k nespočetným ponukám na „svetovej sieti“:: výmena e-mailov alebo dokumentov, diskusiám, konverzácia prostredníctvom webových kamier, prezeranie webových lokalít, nákup cez internet, prezeranie fotografií, videí, filmov alebo televíznych programov.

Získajte kvalitné služby pre váš biznis

Internet od Netconu využívajú ako domácnosti, tak aj firmy, kde sú požiadavky na bezdrôtové pripojenie ďaleko vyššie. Vždy sa jedná o profesionálne služby, ktoré pokryjú všetky vaše potreby, ktoré si vyžaduje vaše podnikanie.

Bezdrôtový internet má mnoho výhod

Bezdrôtový internet je vhodný najmä pre lokality mimo pokrytia optickou alebo káblovou sieťou. Táto technológia funguje na princípe prenosu dát vzduchom a umožňuje lacné, ale pritom stabilné rýchle pripojenie všade tam, kde nie je dostupná optická internetová sieť. Bezdrôtové pripojenie od nás má mnoho výhod. Tou najpríjemnejšie je voľnosť pohybu bez obmedzenia káblov, môžete teda internet využívať kdekoľvek vo vašom dome, alebo byte v dosahu wifi routera, trebárs na záhrade, pohodlnej terase. Ďalším nesporným benefitom tohto druhu siete je bezproblémová inštalácia bez potreby výkopových prác.

Bezdrôtová technológia za skvelé ceny už do 24 hodín

Ponúkame komplexné profesionálne služby za dobrú cenu a s individuálnym prístupom! Podľa vašich požiadaviek a potrieb si môžete zvoliť variantu pripojenia k internetu v Zeleneči, ktorá vám bude vyhovovať na 100%. Potom už len stačí vyplniť online formulár a čakať na telefonát od nášho technika. Už do jedného dňa od objednávky sa tak môžete tešiť z nového internetu.