Internet Zvončín

užívajte si naplno výhody kvalitného a spoľahlivého internetového pripojenia

Internet sa stal základnou požiadavkou každodenného života a používatelia dnes požadujú rýchle a spoľahlivé spojenie bez starostí. Naše bezdrôtové pripojenie je jedinečná služba, ktorá poskytuje vysokorýchlostný prístup k internetu v obci Zvončín a iných vidieckych oblastiach v okolí Trnavy, kde je internet s nízkou rýchlosťou alebo kde nebola doposiaľ zavedená optická sieť.

Internet pre rodinné domy za najlepšie ceny

Bezdrôtové pripojenie pre rodinné doby v obci Zvončín dostupné v rýchlostiach až 100Mb/s. Využite možnosť pripojiť sa do telekomunikačnej siete prostredníctvom neobmedzeného internetového pripojenia od spoločnosti Netcon už aj v obci Zončín. Stabilné pripojenie do siete internet, na ktorého kvalitu nemá vplyv počasie. Vďaka najmodernejším technológiám a kvalitným zariadeniam Vám vieme zabezpečiť optickú rýchlosť pripojenia aj bez použitia optických vlákiem. Inštalácia optického vedenia je zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje prekopanie pozemku na uloženie prípojky do zeme a vŕtanie do obvodových múrov. Bezdrôtové pripojenie je lacnejšia a rýchlejšia alternatíva, ktorá vás nestojí skoro nič. Netcon ponúka bezplatnú inštaláciu internetu aj v obci Zvončín.

Aj vaša domácnosť si zaslúži to najlepšie

S naším internetom sa môžete zbaviť zbytočných káblov a pokryjete svoju domácnosť spoľahlivým bezdrôtovým internetom vo Zvončíne, ktorý môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach. Surfujte na svojich obľúbených stránkach, sledujte nové videoklipy, alebo filmy, počúvajte hudbu, hrajte online hry, zdieľajte svoje zážitky z dovolenky s rodinou, alebo priateľmi. S naším internetom nie ste ničím obmedzení. Všetko pôjde na 100%. Vyskúšajte ho a posúďte sami!

Rozhýbte svoje podnikanie s Netconom

Mnohým firmám nie je vždy umožnené, aby mali optické káble zavedené do svojich budov z rôznych dôvodov, či už kvôli stavebným obmedzeniam alebo vzdialenosti. Rovnako sa môže pri zavádzaní optického internetu stať, že sa vyskytujú problémy pri výkopových prácach, a potom môže byť vaša firma obmedzená vo svojej činnosti a dokonca môže stratiť prístup k dátam. S Netconom sa však takýchto problémov nemusíte obávať, pretože zapojenie je jednoduché. A naviac sme pomohli mnohým našim zákazníkom dosiahnuť vysoké zisky produktivity tým, že sme im poskytli rýchlosti, ktoré boli predtým nemysliteľné. Pripojenie na neobmedzený internet v obci Zvončín je dostupné aj pre firemných klientov.

Rýchlo, lacno a bez starostí. To je Netcon

Do internetovej siete Vás pripojíme jednoduchou inštaláciou, ktorá zahŕňa montáž antény na vonkajšiu časť domu a zapojenie wifi routera, ktorý ďalej umožní pripojiť väčší počet zariadení – PC alebo notebookov, smart TV, smartphone, tablet a ďalšie zariadenia. Výhody bezdrôtovej technológie v porovnaní s jej optickým konkurentom spočívajú predovšetkým v nízkych počiatočných nákladoch na realizáciu pripojenia. Na rozdiel od vlákien je zavedenie rýchle a nenáročné.

Ako užívať výhody internetu od Netconu?

S nami budete mať istotu, že vaše pripojenie k internetu bude fungovať. Neváhajte nás osloviť a využiť naše služby. Stačí ak overíte dostupnosť Netconu vo vašej lokalite, vyberiete si niektorí z ponúkaných balíčkov a vyplníte náš kontaktný formulár, ktorý odošlete. Po odoslaní vašej objednávky budete v pracovných dňoch do pár hodín od vytvorenia objednávky kontaktovaný naším technikom a dohodnete si čas inštalácie. Do 24 hodín od kontaktovania naším pracovníkom sa môžete pohodlne usadiť a naplno objavovať možnosti našej siete.